Witamy w hiPets!
Strona główna » Witamy w hiPets!

Witamy w hiPets!

Cześć! Nazywam się Dorota Rymaszewska i jestem założycielką hiPets – systemu, który łączy ze sobą właścicieli zwierząt ze specjalistami z całej zwierzęcej branży. Na naszej platformie znajdziesz zarówno weterynarzy, groomerów, dog walkerów, jak i behawiorystów oraz petsitterów i wszystkich, którzy mogą Ci w opiece nad Twoim zwierzęciem. Nieważne czy to pies, kot, papuga, ropucha, czy tarantula – u nas znajdziesz specjalistę, który pomoże Ci z Twoim zwierzęciem!

Doskonale znamy potrzeby i problemy właścicieli zwierząt w 2020 roku. Był to dla nas ciężki rok, ale nauczyliśmy się kilku rzeczy. Jedną z nich jest to, że rynek dla zwierząt stale rośnie. Wystarczy spojrzeć na prawie opustoszałe schroniska na warszawskim Paluchu, w Starym Sączu, w Tczewie. Tendencja do zwiększonej liczby adopcji zwierząt w czasie pandemii widoczna jest również na zachodzie. Biznesy przenoszą całe działy na pracę w trybie home-office i ludzie w końcu mogą pozwolić sobie na czworonoga. Drugą lekcją, którą wynieśliśmy z 2020 roku, jest to, że czasem nie tylko warto, ale też należy przenieść część swojego biznesu do online’u, by przetrwać na rynku.

Statystyka pokazuje, że najwięcej zwierząt posiadają ludzie pomiędzy 18 a 35 rokiem życia. Chcą oni mieć możliwość obejścia załatwiania rzeczy face 2 face, czy nawet przez telefon. hiPets to kolejny krok ku przeniesieniu uciążliwych obowiązków do online’u.

Dorota Rymaszewska
Fot: : Marek Wiśniewski

Chcemy, by to wszystko wydarzało się online. Kupowanie biletów do kina, umawianie się do kosmetyczki, rezerwacja hotelu, zakupy. Chcemy podtrzymywać relacje online, ponieważ to pozwala nam zaoszczędzić najbardziej wartościową dla nas rzecz – nasz czas. Chcemy unikać kolejek i nie chcemy wydzwaniać – po części również dlatego, że sami nie lubimy, gdy nam zawraca się głowę ciągłymi telefonami.Wybieramy więc online. I sprawdza się to doskonale w wielu dziedzinach naszego życia – umawiamy się tak do fryzjerów, rezerwujemy w ten sposób bilety do kina, robimy tak zakupy, rezerwujemy stoliki w restauracji. Czemu więc, biorąc pod uwagę fakt jak szybko rośnie liczba zwierząt domowych na mieszkańca, nie mieliby z takich rozwiązań skorzystać właściciele zwierząt. A w raz z nimi specjaliści branży zwierzęcej.

W czasie kilkumiesięcznego researchu dzwoniliśmy do wielu weterynarzy, groomerów, dog sitterów, dog walkerów, behawiorystów i innych specjalistów. Większość z nich po odebraniu i krótkiej rozmowie stwierdzała, że z chęcią pogada o HiPets, ale po 18, bo teraz mają urwanie głowy. Większość narzekała też, że ciągle ktoś do nich dzwoni, by umawiać się na wizytę, co odrywa ich od pracy, rozprasza i dodatkowo stresuje zwierzę. A przecież wystarczy umożliwić klientom rezerwacje wizyty poprzez kilka kliknięć w prostym i przejrzystym systemie, który pozwoli specjalistom branży zwierzęcej na stworzenie profilu, dodanie zdjęć, uzupełnienie godzin dostępności i cennika. Oraz sprawi, że weterynarze będą mogli się w końcu wypromować. Zgodnie z polskim prawem weterynarz nie może reklamować swoich usług. HiPets natomiast może reklamować umawianie wizyty przez platformę do konkretnego weterynarza. Win:win.

Zapraszam do przeczytania artykułów o HiPets w Pulsie Biznesu oraz na Spider’s Web, które powstały chwilę po starcie naszej platformy, co napawa nas dodatkową dumą! 🙂

Dorota Rymaszewska
Fot: : Marek Wiśniewski

UdostępnijFacebookX
Dołącz do dyskusji

Instagram

Error validating access token: Session has expired on Monday, 05-Feb-24 08:31:37 PST. The current time is Monday, 22-Jul-24 04:02:19 PDT.

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.